Pondělní Noční linka: „Pár minut slávy“

12. únor 2024

Měli jste někdy v životě příležitost zahrát si ve filmu? Pokud ano, byla to hlavní role nebo komparz? Zúčastnili jste se někdy přímého živého rozhlasového nebo televizního vysílání? Vystupovali jste někdy v televizní soutěži?

Jak na to vzpomínáte? S kým jste se setkali, jaký z toho máte zážitek a jaká to byla pro vás zkušenost? Poznali vás sousedé nebo známí a zažili jste svých "pár minut slávy"? Dejte nám vědět o setkáních s dalšími umělci, režiséry nebo soutěžícími, se kterými jste se měli příležitost potkat.

Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.