Pondělní Noční linka: Kam byste se rádi vrátili?

24. červen 2024

Přichází chvíle vzpomínek a představ. Kam byste se rádi vrátili? Nechceme mluvit jen o místech, ale i o okamžicích, obdobích a událostech, které nám zůstaly v paměti hluboko zapsány. 

Připojte se k nám a pojďme společně prozkoumávat téma návratu - návratu k místům, časům a zážitkům, které pro nás mají zvláštní význam.

Kam byste se rádi vrátili na dovolenou? Je to místo, kde jste zažili nezapomenutelné chvíle, nebo spíše toužíte po objevování nových destinací? Které období vašeho života byste si přáli zažít znovu? Byla to bezstarostná mládí, romantické chvíle, nebo možná nějaké zásadní události? Co byste udělali jinak, kdybyste se mohli vrátit zpět v čase? 

Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.