Na autobusovém nádraží v Jičíně opět funguje občerstvení. Jeho součástí jsou i veřejné toalety
14. únor 2025 08:18
Na autobusovém nádraží v Jičíně si cestující znovu mohou nakoupit v občerstvení. Městu se po dlouhých měsících podařilo získat objekt do vlastnictví a najít nájemce.
Čtěte také
Lidé mají v bistru možnost i posedět při čekání na autobusové spoje.
Bistro se neomezuje jen na nabídku chlebíčků a rychlého občerstvení. K dispozici je také dětský koutek a návštěvníci si mohou vybrat z širokého sortimentu sladkých či slaných pokrmů. Občerstvení má sloužit také jako místo setkání nejen pro místní, ale i pro cestující z jiných měst.
Součástí areálu jsou i veřejné toalety, jejichž znovuzprovoznění za symbolický poplatek podle radnice zlepšilo občanskou vybavenost nádraží.
Mohlo by vás zajímat
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Pro Ukrajinu už vybrala téměř milion dolarů. ‚Dokud tu budou Rusáci, budu tu taky,‘ říká Čechoameričanka
-
Policie navrhla obžalovat Pekárnu Zelená louka kvůli stamilionové dotaci na lepší toastový chléb
-
Právník: Ústavní soud může určit vztah mezi prezidentem a vládou. Možná toho se aktéři bojí
-
PRŮZKUM: Více než čtvrtina Čechů má financování veřejnoprávních médií státem za ovládnutí