Loupem, loupem perníček s Českým rozhlasem Hradec Králové a Divadlem Drak!

16. září 2019
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Loupem, loupem perníček s Českým rozhlasem Hradec Králové a Divadlem Drak na festivalu Jičín - město pohádky

29. ročník festivalu Jičín - město pohádky uzavřely programového dozvuky. Ale my se ještě v Jičíně zastavíme, abychom se společně s vámi ohlédli za naším pohádkovým programem na hlavním pódiu, který připravil Český rozhlas Hradec Králové společně s královéhradeckým Divadlem Drak.

Máme pro vás pohádku. Má podobu zvukové reportáže, kterou reportérka Vlaďka Wildová natočila v sobotu odpoledne u hlavního pódia 29. ročníku festivalu Jičín, město pohádky.

Pro malé i velké jsme totiž společně s divadlem Drak připravili zábavnou hodinku s názvem Loupem, loupem perníček.

A kolegyně Romanu Pacákovou a Pavlu Kindernayovou spolu s hercem Filipem Humlem Vlaďka Wildová zastihla jen pár minut před začátkem vystoupení.

Spustit audio

Související

E-shop Českého rozhlasu

Děsivá freska válečné krajiny, u které se nepřestávám smát.

Petr Gojda, slovesný dramaturg, Centrum výroby Českého rozhlasu

Osudy dobrého vojáka Švejka

Osudy dobrého vojáka Švejka KOMPLET

Koupit

Pro jedny šťastný blb a ignorant, pro druhé vychytralý šašek. Pro nadporučíka Lukáše boží dobytek. Pro jedny ikona totálního odcizení a nihilismu, pro jiné bojovník proti válce, pro další anti světec a antihrdina. Čte Oldřich Kaiser