Den (ne)splněných přání

9. leden 2015

Máte tajná přání? Plní se vám? Rybičko zlatá přeju si mít vrásky smíchu u pusy! Den splněných i nesplněných přání na vás čeká v Českém rozhlase Hradec Králové v pátek 9. ledna 2015.

Dopoledne se s vámi v naší Radiokavárně podělí o svá splněná i nesplněná přání moderátor Eduard Hrubeš. A zatelefonujeme skladateli Janu Jiráskovi a moderátorce a spisovatelce Halině Pawlowské.

Přáním snad každého z nás je pevné zdraví. O něm si v Radioporadně po 11 hodině popovídáme s fytoterapeutkou a lektorkou jógy Mgr. Pavlou Kurkovou. Dozvíte se jak na bolesti zad a uvidíte i praktické ukázky jógy v našem studiu!

A když nám navíc na adresu studio.hradec@rozhlas.cz pošlete e-mail se svými splněnými i nesplněnými přáními, dostanete od nás dárek.

Den splněných i nesplněných přání v Českém rozhlase Hradec Králové v pátek 9. ledna 2015!

Těšíme se na vás a vaše přání!

Příjemný poslech!

Čtěte také


Zvětšit mapu
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Když vás chytne klasika, nikdy vás už nepustí. I kdybyste se před ní plazili.

Petr Král, hudební dramaturg a moderátor Českého rozhlasu

klasika.jpg

Nebojte se klasiky!

Koupit

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?