Dámský klub - hosté manželé Vaňurovi

8. únor 2013

Vážené a milé dámy, co nejsrdečněji jsme vás zvali na druhý Dámský klub.

Uskutečnil se ve čtvrtek 7. února 2013 v 17 hodin v Radiokavárně Českého rozhlasu Hradec Králové v Havlíčkově ulici a jeho součástí byla také nahrávka Českého rozhlasu.

Hlavními hosty setkání byli: Miroslav a Dana Vaňurovi, manželská dvojice, autoři televizního publicistického pořadu Tísňová linka. Oba nás nechali nahlédnout do zákulisí televizní práce a života novinářů „na volné noze“ a zodpověděli i vaše dotazy.

Součástí zábavného večera byla i soutěž o ceny a malé pozornosti!

U příštího Dámského klubu se na vás těší Lada Klokočníková - vedoucí programu Českého rozhlasu Hradec Králové a také autorka magazínu o životním stylu Šarm!

autor: KLO
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...