Dámský klub - hosté manželé Vaňurovi

8. únor 2013

Vážené a milé dámy, co nejsrdečněji jsme vás zvali na druhý Dámský klub.

Uskutečnil se ve čtvrtek 7. února 2013 v 17 hodin v Radiokavárně Českého rozhlasu Hradec Králové v Havlíčkově ulici a jeho součástí byla také nahrávka Českého rozhlasu.

Hlavními hosty setkání byli: Miroslav a Dana Vaňurovi, manželská dvojice, autoři televizního publicistického pořadu Tísňová linka. Oba nás nechali nahlédnout do zákulisí televizní práce a života novinářů „na volné noze“ a zodpověděli i vaše dotazy.

Součástí zábavného večera byla i soutěž o ceny a malé pozornosti!

U příštího Dámského klubu se na vás těší Lada Klokočníková - vedoucí programu Českého rozhlasu Hradec Králové a také autorka magazínu o životním stylu Šarm!

autor: KLO
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.