Chcete strávit noc na africkém safari? Luxusní stany v "korunách stromů" vám to umožní!

20. červenec 2016

Dvorská ZOO představila další letošní novinku - sedm luxusních stanů umístěných v "korunách stromů" přímo nad velkým výběhem afrických zvířat. Noc strávená v nových stanech tak bude návštěvníkům dvorské zahrady připadat jako noc na africkém safari.

"Nové stany mají nejen doplnit žádané ubytovací kapacity našeho kempu, ale především přinést návštěvníkům opět něco nového. Pozorování žiraf, zeber nebo pakoňů přímo z terasy ukryti mezi větvemi stromů se může stát nezapomenutelným zážitkem,“ popisuje nové ubytování ředitel zoo Přemysl Rabas.

"Stany jsou postaveny a vybaveny tak, aby splňovaly veškerý komfort a zároveň navodily atmosféru pravého afrického safari. Každý stan nese dokonce i jméno podle afrických států a je označen jejich vlajkou. Bydlet tak můžete v Tanzanii, Ugandě, Kongu, Angole, Namibii, Svazijsku nebo Zimbabwe," doplňuje vedoucí projektu Vladimír Mertlík.

Každý stan je vybaven až čtyřmi lůžky, vlastním sociálním zařízením, ledničkou a venkovním grilem.

Čtěte také

Díky velké terase, která je součástí každého stanu, si můžete tiše ukryti mezi stromy vychutnávat ničím nerušené pohledy na skupiny pakoňů, žiraf nebo zeber.

Auta přímo ke stanům nesmí, parkování je ale umožněno ve vzdálenosti pouhých 50 metrů od nich v areálu Safari Kempu.

Chcete strávit noc na africkém safari? Luxusní stany v "korunách stromů" vám to umožní
autoři: Simona Jiřičková , Andrea Jiroušová
Spustit audio