Český rozhlas Hradec Králové na cestách aneb na pohodové návštěvě v Janských Lázních

18. říjen 2020
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Český rozhlas Hradec Králové na cestách aneb na pohodové návštěvě v Janských Lázních

Janské Lázně se rozkládají na úpatí Černé hory. Jsou horským městem a také jsou to jediné lázně na české straně Krkonoš. A právě toto rekreační středisko, odkud jsme pro vás už několikrát vysílali, jsme začátkem září navštívili s naším Rádiem na cestách.

Tentokrát to byl především jeden z nejoblíbenějších pořadů Habaděj, který představily jeho moderátorky Jana Kudyvejsová, Blanka Malá, Lada Klokočníková a Zdena Kabourková.

Ale nechyběli ani další rozhlasáci, ředitel Českého rozhlasu Hradec Králové a Pardubice Jiří Kánský, hudební dramaturg Tomáš Katschner, manažer marketingu Tomáš Peterka a také šéfkuchař Radek Pálka, který pravidelně dává rady v dopoledních Radioporadnách.

Speciálním hostem pak byl i písničkách Láska, který povídání rozhlasáků doplnil svými písničkami.

Český rozhlas Hradec Králové na cestách aneb na pohodové návštěvě v Janských Lázních

Záznam hodinového setkání s posluchači nabídneme v neděli 18. října po 18 hodině.

autor: baj
Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová