Sobotní Noční linka: Nejkrásnější dárek

24. srpen 2019

Jsou dárci, kteří si dají práci, aby vám udělali radost. Nenápadně se vás ptají, po čem toužíte, jaká jsou vaše přání a snaží se vás obdarovat něčím, z čeho máte velké potěšení.

V poslední době jsou v módě dárkové poukazy na relaxační pobyty v krásném prostředí luxusního hotelu anebo pobyt s možností turistiky, případně let balónem.

Ostatní si nedělají velké starosti – bonboniéra a kytička. Určitě i tohle potěší. Jsou ovšem dárky,které vám spíše udělají starost. Štěnátko, případně pobyt na chatě s možností lyžování, i když vy vůbec lyžovat neumíte... pobyt v sauně a vy přitom máte vysoký tlak.

A vy pozvete k oslavě vaše nejbližší, a i když se třeba netrefili, snažíte se, aby nepoznali zklamání ve vaší tváři.

Jak slavíte svoje narozeniny či výročí svatby? Kolik se vás sejde u rodinného stolu či v restauraci? Co byste si přáli vy? Co by vám udělalo největší radost? Po čem toužíte a zatím se vám vaše přání nesplnilo?

​O dárcích s milým překvapením i o těch, které vám radost neudělaly si budeme povídat v sobotní Noční lince.

autor: Marcela Vandrová
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...