Šlechtický rod Kinsky dal Borgo si váží svých předků, ale nezapomíná ani na svou budoucnost

31. říjen 2016
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Rodem Italka a srdcem Češka Eleonora Kinsky dal Borgo spolu se svým bratrem Franceskem přivítali na zámku Karlova Koruna u Chlumce nad Cidlinou Františka Mifka

Nebližší rozhlasová Návštěva je volným pokračováním jistého zářijového dílu, kdy jsme společně drželi palce české parajezdkyni v drezuře Nastasje Vištalové, italské klisně Latě Brandis a italské trenérce s českou modrou krví. Rodem Italka a srdcem Češka Eleonora Kinsky dal Borgo spolu se svým bratrem Franceskem nás tentokrát přivítali na zámku Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou.

Ohlíželi jsme se za paralympijským Riem de Janeiro, ale převážně i za hlubokou historií rodu Kinských.

Kromě češtiny švitořila v zámeckých komnatách i italština.

Dokladem toho, že Francesko Kinsky dal Borgo si sice váží svých předků, ale nezapomíná ani na budoucnost rodu, je nedávné narození jeho dcery Laury.

Zkrátka a dobře, je toho víc, co stojí za vaši posluchačskou pozornost.

Poslechněte si pořad v audio archivu Českého rozhlasu Hradec Králové a nic podstatného vám neunikne.

Autor pořadu František Mifek se na vás těší.

Hezký poslech!

Rodem Italka a srdcem Češka Eleonora Kinsky dal Borgo spolu se svým bratrem Franceskem přivítali na zámku Karlova Koruna u Chlumce nad Cidlinou Františka Mifka
autor: František Mifek
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.