Poznávejte naši zem a vyhrávejte s pořadem Výlety

27. leden 2023

Prozkoumáváte rádi Českou republiku? Poznejte turistické zajímavosti ze všech míst naší země a soutěžte o atraktivní ceny.

Výhry se vztahují k výletům a cestování, soutěží se proto o multifunkční nůž s logem Výletů nebo turistické ponožky.

Každý měsíc se navíc ze všech výherců za uplynulý měsíc losuje jeden šťastlivec, který získá hlavní cenu. Víkendový pobyt v lázních nebo hotelu může čekat třeba právě na vás!

Soutěžní otázka:

Tentokrát nás k soutěžní otázce inspiroval náš posluchač Ondřej Borovec z Ratibořic, velký milovník motorismu. Jeho lásku k autům zdědil i jeho malý pětiletý syn. A měl proto prosbu, jestli bychom nemohli doporučit nějaké zajímavé místo, kam by se mohli společně vydat. Doporučit určitě můžeme. Pedal Planet v Praze u Karlova mostu. A soutěžně se ptáme. Věděli byste, co je v tomto muzeu k vidění?

 

A) sbírka šlapacích autíček

B) sbírka lepených modelů aut v měřítku 1 : 20

 

VELKÁ MĚSÍČNÍ VÝHRA:

poukaz na pobyt pro 2 osoby na 2 noci s polopenzí v Lázeňském domě Jirásek v Konstantinových Lázních na západě Čech, s volným vstupem do wellness centra, krytého bazénu a s volným vstupem na akce podle aktuálního Lázeňského kalendáře

Svoji odpověď pošlete prostřednictvím SMS ve tvaru Vylety (mezera) A nebo B (mezera) jméno, příjmení, adresa na telefonní číslo 900 11 04 od sobotní 13. hodiny do nedělní půlnoci. Cena SMS je 4 Kč. Po obdržení vaší odpovědi, vám bude zaslána potvrzující SMS. Ze všech došlých správných odpovědí je každý víkend vylosováno 5 výherců, kteří obdrží malou výhru. Jména těchto výherců jsou oznámena ve vysílání následující sobotu a neděli. Na konci měsíce je pak ze všech došlých správných odpovědí vylosován jeden výherce, který obdrží hlavní cenu.

Konstantinovy Lázně

Kompletní pravidla soutěže naleznete zde.

Cestopisný pořad Výlety věnovaný celé České republice se vysílá každou sobotu a neděli od 13 hodin na vlnách regionálních stanic Českého rozhlasu. V každém díle uslyšíte čtyři reportáže z pozoruhodných míst naší země. Vyberte si kraj a nechte se inspirovat, kam vyrazíte na výlet.

Spustit audio