Pavel Kudrna vás zve na "Kávu s ředitelem"!

1. duben 2015

1. dubna 2015 vás do rozhlasové Radiokavárny v Havlíčkově ulici zve na „Kávu s ředitelem" ředitel Českého rozhlasu Hradec Králové a Českého rozhlasu Pardubice Pavel Kudrna. Od 9:00 do 11:00 hodin bude odpovídat na dotazy posluchačů a představí program připravený k 70. výročí zahájení rozhlasového vysílání z Hradce Králové.

Ten bude také stěžejním bodem tiskové besedy vedení Českého rozhlasu Hradec Králové s novináři, která na Kávu s ředitelem naváže v 11:00 hodin.

Poskytne potřebné informace k 70. výročí zahájení rozhlasového vysílání z východních Čech a také k vyhlášení 19. ročníku celostátní rozhlasové ankety Šarmantní osobnost roku.

18. ročník rozhlasové ankety Šarmantní osobnost roku

Mezi deset nominovaných v 19. ročníku celostátní rozhlasové ankety Šarmantní osobnost roku za rok 2014 se na základě vašich hlasů dostali:
zpěvačka Lucie Bílá
houslista Pavel Šporcl
herečka Tereza Kostková
herec Jan Přeučil
kardiochirurg Jan Pirk
herečka Kateřina Brožová
herec a hudebník Ondřej Brzobohatý
zpěvačka Marta Kubišová
zpěvák Laďa Kerndl
moderátorka Saskia Burešová

Vítěze představí Český rozhlas Hradec Králové na galavečeru 10. dubna 2015 v královéhradecké filharmonii. V pátek 10. dubna se můžete těšit na Den plný Šarmu.

Po celý den vám budeme připomínat osobnosti, které zvitězily během devatenácti let v rozhlasové anketě, ať už to budou archívní snímky, nebo telefonáty a některé šarmantní osobnosti pozveme i do naší radiokavárny, která bude otevřena od 9:00i do 12:00 hodin.

Vyvrcholením Dne Šarmu bude ve 20:00 hodin v královéhradecké Filharmonii galavečer Šarmantní osobnost roku. Na něm vyhlásíme vítěze 19. ročníku stejnojmenné rozhlasové ankety.

Hosty večera, které přivítají moderátoři Lada Klokočníková a Miroslav Vaňura, budou nominované osobnosti - Pavel Šporcl, Saskia Burešová, Jan Pirk, Tereza Kostková, Jan Přeučil, Kateřina Brožová, Laďa Kerndl a také loňský vítěz Václav Větvička.

Hudební lahůdky nabídnou společně s Ondřejem Rumlem a Matějem Benko i královehradečtí GentlemenSingers.

Z celého galavečera připravil Český rozhlas Hradec Králové přímý přenos a vyhlášení výsledků můžete sledovat i na kanále Yutube nebo prostřednictvím regionální televize V1.


Zvětšit mapu
autor: pku
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...