Páteční Noční linka: Síla lásky o Vánocích

25. prosinec 2020

Má podle vás právě v tomto čase láska větší sílu a energii? Pociťujete ji? Dokážete projevovat lásku i lidem, kteří ji nemají a potřebují "pohladit" a potěšit? Zažili jste ve vánočním čase láskyplný příběh? Potkali jste o Vánocích svého životního partnera? A co žádost o ruku v čase Vánoc? Našli jste třeba pod vánočním stromečkem i snubní prsten? Byli jste snad o Vánocích na svatební cestě? 

Narodil se vám právě o Vánocích z velké lásky potomek? Jak jinak na vás dolehla v čase Vánoc láska? Narodila se i podle vás právě o Vánocích - jak zpívá Jakub Smolík?

O Vánocích mají k sobě lidé blíž než kdykoli jindy. Je to čas setkávání, odpouštění, čas lásky. A není divu, že se právě v tomto čase lehce zamilujeme, ale i více milujeme, dokážeme možná více projevovat své city.

Kouzlo Vánoc má zvláštní sílu. Možná jste právě o Vánocích dokázali odpustit, našli pochopení nebo se váš vztah ještě více utužil. Ojedinělé nejsou příběhy, kdy někdo požádal svou lásku o ruku u vánočního stromečku?

Vánoční čas lásce přeje a u srdce hřeje. Komu jste v čase Vánoc otevřeli srdce, kdo otevřel srdce Vám? Na vaše příběhy se moc těší moderátor předvánoční Noční linky Karel Sladký. K tématu mu můžete napsat přes tuto internetovou stránku nebo zatelefonujte přímo do studia po 23. hodině na číslo 731 800 900.

autoři: Karel Sladký , baj
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Když vás chytne klasika, nikdy vás už nepustí. I kdybyste se před ní plazili.

Petr Král, hudební dramaturg a moderátor Českého rozhlasu

Nebojte se klasiky!

Nebojte se klasiky!

Koupit

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?