Nedělní Noční linka: Prázdniny jsou v polovině

1. srpen 2021

Jaké jsou vaše dosavadní prázdninové zážitky? Kde jste byli, co jste viděli a zažili? Byli jste s vnoučaty, byli jste hlídacími babičkami a dědečky, jaké to zatím bylo? Uživáte si letní dny v pohodě?

Máme neděli 1. srpna a druhá polovina prázdnin je před námi. Uplynulý měsíc přinesl i krásné, ryze letní tropické dny a určitě i vy už máte na svém kontě řadu letních, prázdninových zážitků.

Moderátor Noční linky Karel Sladký bude rád, když nám o svých dobrodružstvích budete vyprávět. Možná jste za první prázdninový měsíc už něco procestovali, potkali známé, podnikli nějaké moc pěkné výlety. Jste plni dojmů a zážitků? Co je pro vás zatím to nej z letošního léta?

Přinesl červenec něco pěkného do vašeho života a sbírky osobních zážitků? K tématu můžete napsat Karlovi Sladkému přes tuto internetovou stránku nebo zatelefonujte přímo do studia po 23. hodině na číslo 731 800 900.

autoři: Karel Sladký , baj
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová