Nalaďte si Vánoce a vyhrajte!

14. prosinec 2015

Český rozhlas Hradec Králové rozdává dárky. Jakmile zaslechnete od 14. do 24. prosince 2015 v našem vysílání výherní zvuk s heslem "Nalaďte si Vánoce" a dovoláte se na telefon 495 582 222 je dárek váš.

Pro vysílání znělky nebude určen žádný pravidelný čas. Budou se vysílat nahodile.

Jakmile posluchač uslyší v našem vysílání "zvuk rolniček“ s větou "Nalaďte si vánoce! Český rozhlas Hradec Králové rozdává dárky" a dovolá na telefon 495 582 222, získává tím okamžitě cenu.

Vyhrát můžete poukázku na vánočního kapra, vánoční ozdoby, vánoční pečivo, dárkové balení piva, pivní peteiner nebo poukázku na let balonem a další ceny.

Podrobná pravidla soutěže najdete ZDE.

Nalaďte si Vánoce s Českým rozhlasem Hradec Králové!

Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.