Léto na grilu! Známe výherce zahradního grilu a luxusních setů na grilování v naší letní soutěži

1. srpen 2022

Zahradní gril, pivní sady, maso na gril, luxusní sety na grilování a další ceny na vás čekaly od pondělí 11. července do neděle 31. července. Stačíilo  pozorně poslouchat a jakmile zazněl signál: Léto na grilu s Českým rozhlasem Hradec Králové, volat studio: 726 46 46 46. První volající se mohl těšit na maso na gril, pivo Beránek nebo luxusní pastilky.

Na tři šťastlivce navíc čekaly hlavní výhry: zahradní gril a dva luxusní sety na grilování. 

A my už známe tři hlavní výherce:

Jaroslav Michal z obce Chuchelna v okrese Semily získává hlavní cenu: zahradní gril

Dagmar Mojková z Velkých Svatoňovic získává luxusní set na grilování

Michal Purma z Lázní Bělohrad získává luxusní set na grilování

Toto je jediný dokument, jehož smyslem a cílem je stanovení úplných a podrobných pravidel soutěže Českého rozhlasu Hradec Králové s názvem „ Léto na grilu s ČRoHK “. Tato pravidla mohou být měněna a upravována pouze a jedině s výslovným souhlasem provozovatele soutěže, kterým je Český rozhlas Hradec Králové.

Pravidla soutěže:

1. Provozovatelem soutěže je Český rozhlas Hradec Králové, sídlem Havlíčkova 292, 501 01 Hradec Králové (dále jen "provozovatel").
2. Ceny věnoval provozovatel, Melichar CZ, Pivovar Štajner a Beránek, s.r.o., Kerees s.r.o. a Mgr. Jakub Erler, Statek Naše hospodářství.
3. Soutěž probíhá ve vysílání Českého rozhlasu Hradec Králové na území Královehradeckého kraje od 11. 7. 2022 do 31. 7. 2022.
4. Soutěžícím může být pouze fyzická osoba s trvalým pobytem na území České republiky.
5. Jakmile v období uvedeném v bodu 3 zaslechne soutěžící ve vysílání signál: “Léto na grilu s ČRoHK”, zavolá jako první na telefonní číslo: 726 46 46 46 ihned získá jednu z cen (knihy: Vaříme s Habadějem, Pochoutkový rok, Pochoutky z chaloupky, Deník šéfkuchaře, balení luxusních pastilek Kerees s pampeliškovým kořenem, pivní sady piva Beránek ( 3 x 1 litrová lahev, 1 x Jehně - světlé pivo, 1 x Beran - světlý ležák, 1 x Černá ovce - tmavý speciál), poukázky na odběr masa na grilování od Statku Naše hospodářství) a postupuje do losování o hlavní ceny, kterými jsou zahradní gril Cattara Royal Classic, dvě luxusní sady náčiní na grilování v kufříku) Každý jednotlivý posluchač se může zúčastnit soutěže pouze jednou.
6. Losování a vyhlášení výsledků soutěže proběhne ve vysílání Českého rozhlasu Hradec Králové 1. 8. 2022. Vylosováni budou celkem tři posluchači. Každý posluchač obdrží po jedné hlavní ceně (zahradní gril, 2 sady grilovacího náčiní)
7. Soutěžící svou účastí v soutěži souhlasí s tím, že v případě výhry si tyto ceny vyzvedne u provozovatele osobně dle dohody, nejpozději do čtrnácti dnů od vyhlášení výsledků soutěže tj. do 14. 8. 2022 včetně. Pokud si soutěžící tyto ceny nevyzvedne do stanovených 14 dnů, cena propadá ve prospěch provozovatele a soutěžící nemá další nárok na případnou finanční nebo jakoukoli jinou náhradu výhry.
8. Hlavní ceny provozovatel nezasílá poštou. Drobné ceny zašleme poštou.
9. Výherce souhlasí s uveřejněním svého jména ve vysílání Českého rozhlasu Hradec Králové a na internetových stránkách provozovatele (na adrese: www.hradec.rozhlas.cz) v době vyhlášení výsledků soutěže. Předání všech výher zajišťuje provozovatel.
10. Soutěžící bez výhrad přijímá tato pravidla. Poruší-li je, může být ze hry vyloučen a nemá nárok na výhru. Jakékoliv vymáhání výher nebo účasti v soutěži právní cestou je vyloučeno. Finanční plnění výher není možné.
11. Účastí v soutěži každý soutěžící souhlasí s tím, že provozovatel soutěže je oprávněn užít jména a podobizny výherců ve sdělovacích prostředcích a propagačních materiálech provozovatele. Účastí v soutěži každý účastník potvrzuje, že je seznámen se všemi právy, která vyplývají ze zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, tj. zejména s tím, že poskytnutí údajů je dobrovolné a že má právo na přístup k nim.
12. Soutěžící, který cenu nebo ceny převezme osobně na Oddělení marketingu a obchodu Českého rozhlasu Hradec Králové, je povinen před převzetím ceny úplně, řádně a pravdivě vyplnit předávací protokol potvrzující řádné převzetí ceny. Výherce, který nejpozději ke dni převzetí ceny nedovršil 15 let věku je povinen cenu převzít spolu se svým zákonným zástupcem.
13. Soutěž je určena posluchačům Českého rozhlasu Hradec Králové. Nesmějí se jí zúčastnit zaměstnanci a spolupracovníci provozovatele, partneři ani reklamní agentury ve smluvním vztahu a jejich nejbližší rodinní příslušníci.
14. Provozovatel si vyhrazuje právo měnit pravidla soutěže, případně ji odložit, přerušit, odvolat, zastavit, prodloužit nebo posunout termín konání či bez náhrady úplně zrušit.
15. Tato pravidla jsou platná ode dne vyhlášení. Jejich plné znění je uloženo v kanceláři Oddělení marketingu a obchodu Českého rozhlasu Hradec Králové a vystaveno na internetové adrese: hradec.rozhlas.cz

autoři: Tomáš Peterka , baj
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.