Čtvrteční Noční linka: Příbuzné si nevyberete

10. leden 2019

Jaké vztahy máte s vašimi příbuznými? Vycházíte dobře a nebo mají vaše vztahy nějaké trhliny? Berete příbuzné jací jsou a nebo máte s některými z nich větší  problém? Co nezapomenutelného jste zažili s vašim tátou, strýčkem, tetičkou a dalšími? 

Scházíte se s příbuznými, udržujete rodinné vztahy? Kdo z příbuzných je Vašemu srdci nejbližší?

Není nad to, když rodina drží pohromadě a můžete se spolehnout i na příbuzné. Ne vždy a ne všude to tak ale je. Někde se společná řeč nenajde ani po letech, jinde se ale podaří opět najít společné slovo a cestu.

Příbuzné si narozdíl od přátel nevybíráme.

Moderátor Karel Sladký má velké příbuzenstvo. V závěru roku se tradičně sešli a navštívili i další. Bylo to úžasné setkání. Na příbuzenské vztahy si nemůže stěžovat, ale ví, že ne všichni mají takové štěstí.

O tom, jak to máte vy, zda máte štěstí na příbuzné, jak s nimi vycházíte a co s nimi prožíváte, si budeme povídat v dnešní Noční lince. Na vaše vyprávění a příběhy se už moc těší moderátor Karel Sladký. Můžete mu k tématu už teď napsat přes tuto internetovou stránku nebo zatelefonujte přímo do studia po 23. hodině na číslo 731 800 900.

autor: kas
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?

Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka

jak_klara_obratila_na web.jpg

Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama

Koupit

Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.