Zvuk mixéru - vaše šance na výhru

30. duben 2019

Celý květen můžete v našem vysílání vyhrávat limitovanou edici cen s logem Pochoutkového roku, stačí jen pozorně poslouchat naše vysílání!

Až uslyšíte v květnu v našem vysílání zvuk mixéru, volejte naši studiovou linku 726 46 46 46. V pořadí třetí volající automaticky získává kuchyňskou chňapku s logem Pochoutkového roku. A to není všechno!

Moderátor vám pak položí soutěžní gastronomickou otázku. Pokud na ni správně odpovíte, dostanete od nás i originální plecháček Pochoutkového roku.

A když nebudete mít štěstí v soutěži, nezapomeňte, že šanci na výhru máte i v Pochoutkovém roce na sladko. Stačí jen přihlásit váš rodinný sladký recept. Podrobnosti najdete zde.

autor: Pavel Kozler
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...