Známe vítěze velké jarní rozhlasové soutěže! Elektrokolo, sekačka na trávu a kolečko už jsou předány

16. duben 2021

Elektrokolo, benzínová sekačka na trávu, zahradní kolečko se sadou nářadí a další ceny na vás čekaly od pondělí 22. března do neděle 4. dubna 2021.

A teď už známe vítěze hlavních cen:

1. cena - elektrokolo: Marcela Helikerová, Jičín
2. cena - benzínová travní sekačka: Jiří Šmída, Dobruška
3. cena - zahradní kolečko a nářadí: Anna Štěpánová, Meziměstí

Toto je jediný dokument, jehož smyslem a cílem je stanovení úplných a podrobných pravidel soutěže Českého rozhlasu Hradec Králové s názvem „Velká jarní soutěž Českého rozhlasu Hradec Králové“. Tato pravidla mohou být měněna a upravována pouze a jedině s výslovným souhlasem provozovatele soutěže, kterým je Český rozhlas Hradec Králové.

Pravidla soutěže:

1. Provozovatelem soutěže je Český rozhlas Hradec Králové, sídlem Havlíčkova 292, 501 01 Hradec Králové (dále jen "provozovatel").
2. Ceny věnoval provozovatel, Nakladatelství KAZDA, s.r.o., Bárta Bike, Melichar CZ.
3. Soutěž probíhá ve vysílání Českého rozhlasu Hradec Králové na území Královehradeckého kraje od 22.3.2021 do 4.4.2021.
4. Soutěžícím může být pouze fyzická osoba s trvalým pobytem na území České republiky.
5. Jakmile v období uvedeném v bodu 3 zaslechne soutěžící ve vysílání signál: “Velká jarní soutěž Českého rozhlasu Hradec Králové”, zavolá jako první na telefonní číslo: 726 46 46 46 ihned získá jednu z cen (knihy z nakladatelství KAZDA: BIO JE NAŠE CESTA (Marie Šuláková, Nikol Klapková), ZKUSTE TO DOMA SAMI - zahrada a balkon, BIO ZAHRADNIČENÍ - základní kurz, STATEČNÍ V ZAHRADĚ - péče o rostliny při extrémech počasí, DIVOČINA V ZAHRADĚ - inspirace pro přírodní zahradničení, Audioknihy z nakladatelství KAZDA: SRDCE VČELY MÁ PĚT KOMOR, 25 gramů štěstí - jak vám maličký ježek může změnit život, Knihy z nakladatelství Cykloknihy - KAŽDÝ KOPEC BERE …. DECH (Milan Silný), TAM, KDE CESTY KONČÍ (Michal Pavlata) - nejkrásnější alpské výjezdy a sjezdy, CYKLISTICKÉ MASO V ČESKÉ KOTLINĚ (Milan Silný), sada zahradnického nářadí (hrabičky, zahradní lopatka, motyčka), hnojivo na pokojové rostliny, hnojivo na muškáty, hnojivo pro celou zahradu, pracovní rukavice na zahradu, ruční pilka na dřevo, ulamovací nůž k řezání různých druhů materiálů na zahradě i v dílně, sada květináčů na pokojové rostliny, zahradnické nůžky, sada květináčů na bylinky, sekera se sklolaminátovým topůrkem s pogumovanou rukojetí, termohrnky s logem ČRo HK ) a postupuje do losování o hlavní ceny, kterými jsou Elektrokolo Apache Tanka, benzínová sekačka na trávu a zahradní kolečko se sadou nářadí. Každý jednotlivý posluchač se může zúčastnit soutěže pouze jednou.

V soutěži můžete vyhrát publikace nakladatelství Kazda

6. Losování a vyhlášení výsledků soutěže proběhne ve vysílání Českého rozhlasu Hradec Králové 5.4.2021. Vylosováni budou celkem tři posluchači. Každý posluchač obdrží po jedné hlavní ceně (elektrokolo, benzínová sekačka na trávu a zahradní kolečko se sadou nářadí)
7. Soutěžící svou účastí v soutěži souhlasí s tím, že v případě výhry si tyto ceny vyzvedne u provozovatele osobně dle dohody, nejpozději do čtrnácti dnů od vyhlášení výsledků soutěže tj. do 19. 4. 2021 včetně. Pokud si soutěžící tyto ceny nevyzvedne do stanovených 14 dnů, cena propadá ve prospěch provozovatele a soutěžící nemá další nárok na případnou finanční nebo jakoukoli jinou náhradu výhry.
8. Hlavní ceny provozovatel nezasílá poštou. Drobné ceny zašleme poštou.
9. Výherce souhlasí s uveřejněním svého jména ve vysílání Českého rozhlasu Hradec Králové a na internetových stránkách provozovatele (na adrese: www.hradec.rozhlas.cz) v době vyhlášení výsledků soutěže. Předání všech výher zajišťuje provozovatel.
10. Soutěžící bez výhrad přijímá tato pravidla. Poruší-li je, může být ze hry vyloučen a nemá nárok na výhru. Jakékoliv vymáhání výher nebo účasti v soutěži právní cestou je vyloučeno. Finanční plnění výher není možné.
11. Účastí v soutěži každý soutěžící souhlasí s tím, že provozovatel soutěže je oprávněn užít jména a podobizny výherců ve sdělovacích prostředcích a propagačních materiálech provozovatele. Účastí v soutěži každý účastník potvrzuje, že je seznámen se všemi právy, která vyplývají ze zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, tj. zejména s tím, že poskytnutí údajů je dobrovolné a že má právo na přístup k nim.
12. Soutěžící, který cenu nebo ceny převezme osobně na Oddělení marketingu a obchodu Českého rozhlasu Hradec Králové, je povinen před převzetím ceny úplně, řádně a pravdivě vyplnit předávací protokol potvrzující řádné převzetí ceny. Výherce, který nejpozději ke dni převzetí ceny nedovršil 15 let věku je povinen cenu převzít spolu se svým zákonným zástupcem.
13. Soutěž je určena posluchačům Českého rozhlasu Hradec Králové. Nesmějí se jí zúčastnit zaměstnanci a spolupracovníci provozovatele, partneři ani reklamní agentury ve smluvním vztahu a jejich nejbližší rodinní příslušníci.
14. Provozovatel si vyhrazuje právo měnit pravidla soutěže, případně ji odložit, přerušit, odvolat, zastavit, prodloužit nebo posunout termín konání či bez náhrady úplně zrušit.
15. Tato pravidla jsou platná ode dne vyhlášení. Jejich plné znění je uloženo v kanceláři Oddělení marketingu a obchodu Českého rozhlasu Hradec Králové a vystaveno na internetové adrese: hradec.rozhlas.cz

autoři: Tomáš Peterka , baj
Spustit audio

Související

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.