Zahájeny stavební práce v lokalitě Aldis
Firma Stavby silnic a železnic Hradec Králové zahájila stavební práce na pěším bulváru v lokalitě Aldis. Magistrát města předal firmě staveniště 21.7.2003. "Pěší bulvár je druhá etapa městských investic. Bude navazovat na motorový bulvár a umožní tak přístup cyklistům a pěším do další části lokality Aldis. V následující naplánované etapě postavíme lávku přes Labe a tím propojíme celou oblast", uvedll náměstek primátora Ing. Josef Malíř. Celkové náklady za výstavbu vodovodů, inženýrských sítí, kanalizace, cyklostezky, chodníků, veřejného osvětlení a sadových úprav dosáhnou téměř 23 milionů korun. Předpokládaný termín dokončení stavebních prací je v listopadu tohoto roku.
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Ekonom: V systému českého školství chybí individualita. ‚Zařezáváme‘ studenty do stejné výšky
-
Cesta vzhůru. Plukovník se stane generálem a zamíří mezi hrstku Čechů sloužících na velitelstvích NATO
-
Spojení s Rumunskem jako ‚plán B‘, jak se dostat do EU? Extrémní řešení, ale ne nemožné, říká politolog
-
Husajna týrali, pak se sám stal iráckým ‚řezníkem‘. Naštval Američany a plánoval útok v Praze