Vyražte s rozhlasem do cirkusu a vezměte s sebou i své kolegy z práce

2. listopad 2016
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Maska
0:00
/
0:00

Posloucháte Český rozhlas Hradec Králové při svém zaměstnání? Pošlete pozdrav do vaší firmy, dílny nebo kanceláře v pořadu Písničky od srdce, který vysíláme každý den mezi 12. a 13. hodinou a pak ještě mezi 17. a 18. hodinou. Zahrajeme vám!

Pokud pozdrav pošlete, zařadíme vás do slosování o vstupenky do Národního cirkusu JO-JOO.

Vstupenky vám přiveze samotný principál Jaromír Joo v doprovodu malého zvěřince ve čtvrtek 10. listopadu 2016 a to celému vašemu týmu přímo na pracoviště.

Vzkazy nám volejte na telefonní číslo: 726 46 46 46.

Posílejte je e-mailem na adresu: studio.hradec@rozhlas.cz

Nebo využijte formulář ve spodní řásti na našich webových stránkách.

Na venkově měl cirkus jiný ráz: Hrálo se na frajplacech nebo v hospodách, a i čísla byla jiná než v manéžích. Základem byla spíše artistika, kejkle a klaunerie
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.