V dnešním digitalizovaném světě se o to víc prosadí zdravý selský rozum. Spoléhejte na něj

Tomáš Zajíček ve studiu Českého rozhlasu Hradec Králové
Tomáš Zajíček ve studiu Českého rozhlasu Hradec Králové

Konzultant hledání řešení každodenních problémů Tomáš Zajíček v naší radioporadně. I v dnešním digitalizovaném světě se prosadí zdravý selský rozum.

Ing. Tomáš Zajíček, profesionální kouč. Nemohu najít zaměstnání! Pomůže mi kouč?

Ruce, puzzle, skládačka

Radioporadna - Ing. Tomáš Zajíček, profesionální kouč. Co dělat když jsem po 50 letech ztratil práci? Po mateřské dovolené nemohu najít zaměstnání! Pomůže mi kouč? Jak najít toho pravého? - Zajímavá osobnost je Hostem Radioporadny Českého rozhlasu Hradec Králové každý všední den po 11 hodině.

Tomáš Zajíček vystudoval Obchodní fakultu VŠE v Praze, během dvou let se ocitl na vysoké manažerské pozici a své zkušenosti z řízení lidí a firem využívá při své dnešní práci konzultanta - kouče.

Jako konzultant, lektor a kouč se specializuje především na oblast manažerských dovedností a rozvoj obchodníků. Zkušenosti má i s projekty směřujícími k zaměstnancům výroby a ke zvýšení produktivity výrobních linek.

Lektorské činnosti se věnuje již několik let a při předávání svých znalostí vychází především z praxe na manažerských pozicí v několika korporacích.

Blanka Malá a Tomáš Zajíček ve studiu Českého rozhlasu Hradec Králové

Konzultant - co si pod tím pojmem máme představit? Jaké jsou největší rozdíly mezi, řekněme, generacemi manažerů? Mezi těmi, co vyrostli „na kalkulačce" a těmi, co využívají nejmodernější analytické systémy?

Proč je hodně důležitá motivace?

Celou radioporadnu s Tomášem Zajíčkem si můžete poslechnout v našem audio-archivu:

Spustit audio

Související