Užijte si s námi silvestra! Máme pro vás připraven bohatý program na celý den!

Chcete si s námi užít silvestra? Přijměte pozvání do Společenského sálu Lázní Bělohrad! Zde proběhl dvouhodinový program, který se stal silvestrovskou nahrávkou Českého rozhlasu Hradec Králové. Těší se na vás zpěváci Dalibor Janda, Jiřina Jandová a Hana Křížková, spisovatelka Halina Pawlowská a také herci Josef Mladý a Vladimír Hron.

První část pořadu SILVESTR V LÁZNÍCH s podtitulem Generálka na silvestra uslyšíte mezi 11 a 12 hodinou dopolední.

Druhá část SILVESTRU V LÁZNÍCH s podtitulem Životní trapasy pak začne po 19 hodině. V sálu Lázní Bělohrad nebudou chybět všichni naši "silvestrovští hosté"!

Silvestr 2014 s Českým rozhlasem Hradec Králové - lada Klokočníková a Laďa Kerndl

Už předtím, dopoledne od 9 do 10hodin, si můžete poslechnout SILVESTR PRO PSA - silvestrovské setkání psů a jejich pánů na téma "pes nejlepší přítel člověka". Hosty nahrávky jsou Petr Kotvald, Jakub Smolík, Jana Rychterová, Leoš Šimánek a Pavel Kožíšek.

Mezi 10 a 11 hodinou dopolední vysíláme pořad NEZAVĚŠUJTE, PROSÍM v kterém voláme známým osobnostem a ptáme se jak tráví Silvestra.

Mezi 14:00 až 16:00 je připraveni DOBRÉ ODPOLEDNE Z VÝCHODNÍCH ČECH - pardubičtí a hradečtí posluchači "na jedné vlně" nebo na dvou? Zábavné dvouhodinové vysílání s Jakubem Schmidtem a Zdeňkem Novákem.

A mezi 18 a 19 hodinou uslyčíte ŠLAPETO S VÁCLAVEM FALTUSEM - pořad písniček a vtipů.

Těšíme se na vás!


Zvětšit mapu