Účinkující Humoriády na cestách podle svých slov odehráli v Hradci nejlepší představení roku

24. říjen 2019

V úterý 22. října 2019 bavili publikum v rámci Humoriády na cestách v zaplněném sále Bio Central v Hradci Králové Uršula Kluková, Ivanka Devátá a Jiří Krampol. Nadšení diváci si také zpívali písničky Marcela Zmožka, který o programu prohlásil, že je lepší než Silvestr. Nejčastěji zněl sálem smích a potlesk.

Jako při každém výjezdu Humoriády na cestách si mohli i tady diváci zvolit, co v programu uslyší. Moderátor večera Patrik Rozehnal je hned třikrát vyzval, aby si vybrali z nabízených historek.

Účinkující Humoriády na cestách podle svých slov odehráli v Hradci Králové nejlepší představení tohoto roku

Diváci silou svého potlesku, který byl měřen hlukoměrem, rozhodli, že Ivanka Devátá vyprávěla o svém synovi, který na škole v přírodě strávil noc v pokoji své učitelky. Jiří Krampol zase otevřel velkou sérii historek z blázince a Uršule Klukové diváci určili, aby jim pověděla, jak doma s maminkou vítala příbuzné z ciziny.

Jak shodně prohlásili všichni účinkující, bavili se i oni sami

Prý už dlouho nezažili tak vnímavé publikum, nabitý sál a upřímné salvy smíchu jako v Hradci Králové. Byl to i pro ně velký zážitek a podle jejich slov „nejlepší představení tohoto roku“. A tak děkujeme všem, kteří fandí Humoriádě.

Čtěte také

Radost jsme udělali příchozím i malým dárkem v podobě stolního kalendáře Humoriády na rok 2020, který dostali ke vstupence. Ten pak využili při autogramiádě po skončení představení. Ochotně se do něj podepisovali Jiří Krampol, Ivanka Devátá, Uršula Kluková i Patrik Rozehnal.

Také vy si budete moci vybrat mezi nabídnutými historkami a etudami v podání kolegů z Humoriády. Ještě je k dispozici pár vstupenek na vystoupení 19. listopadu v Jihlavě v Domě kultury DKO Jihlava nebo 28. listopadu v Ostravě v Divadle Mír. Tak neváhejte a přijďte se zasmát! V úterý 29. 10. se na vás těšíme ve vyprodaném sále Divadla Radost v Brně.

Účinkující Humoriády na cestách podle svých slov odehráli v Hradci Králové nejlepší představení tohoto roku
autoři: Patrik Rozehnal , baj
Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Když vás chytne klasika, nikdy vás už nepustí. I kdybyste se před ní plazili.

Petr Král, hudební dramaturg a moderátor Českého rozhlasu

Nebojte se klasiky!

Nebojte se klasiky!

Koupit

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?