Účinkující Humoriády na cestách podle svých slov odehráli v Hradci nejlepší představení roku

24. říjen 2019

V úterý 22. října 2019 bavili publikum v rámci Humoriády na cestách v zaplněném sále Bio Central v Hradci Králové Uršula Kluková, Ivanka Devátá a Jiří Krampol. Nadšení diváci si také zpívali písničky Marcela Zmožka, který o programu prohlásil, že je lepší než Silvestr. Nejčastěji zněl sálem smích a potlesk.

Jako při každém výjezdu Humoriády na cestách si mohli i tady diváci zvolit, co v programu uslyší. Moderátor večera Patrik Rozehnal je hned třikrát vyzval, aby si vybrali z nabízených historek.

Účinkující Humoriády na cestách podle svých slov odehráli v Hradci Králové nejlepší představení tohoto roku

Diváci silou svého potlesku, který byl měřen hlukoměrem, rozhodli, že Ivanka Devátá vyprávěla o svém synovi, který na škole v přírodě strávil noc v pokoji své učitelky. Jiří Krampol zase otevřel velkou sérii historek z blázince a Uršule Klukové diváci určili, aby jim pověděla, jak doma s maminkou vítala příbuzné z ciziny.

Jak shodně prohlásili všichni účinkující, bavili se i oni sami

Prý už dlouho nezažili tak vnímavé publikum, nabitý sál a upřímné salvy smíchu jako v Hradci Králové. Byl to i pro ně velký zážitek a podle jejich slov „nejlepší představení tohoto roku“. A tak děkujeme všem, kteří fandí Humoriádě.

Čtěte také

Radost jsme udělali příchozím i malým dárkem v podobě stolního kalendáře Humoriády na rok 2020, který dostali ke vstupence. Ten pak využili při autogramiádě po skončení představení. Ochotně se do něj podepisovali Jiří Krampol, Ivanka Devátá, Uršula Kluková i Patrik Rozehnal.

Také vy si budete moci vybrat mezi nabídnutými historkami a etudami v podání kolegů z Humoriády. Ještě je k dispozici pár vstupenek na vystoupení 19. listopadu v Jihlavě v Domě kultury DKO Jihlava nebo 28. listopadu v Ostravě v Divadle Mír. Tak neváhejte a přijďte se zasmát! V úterý 29. 10. se na vás těšíme ve vyprodaném sále Divadla Radost v Brně.

Účinkující Humoriády na cestách podle svých slov odehráli v Hradci Králové nejlepší představení tohoto roku
autoři: Patrik Rozehnal , baj
Spustit audio

Související