Tradice, pohádky, rozhovory a písničky. Bohatá sváteční nadílka Českého rozhlasu Hradec Králové

9. prosinec 2020

Český rozhlas Hradec Králové připravil na letošní vánoční svátky pestré celodenní vysílání plné pohodové, rodinné atmosféry a zajímavých hostů. Určitě si každý přijde na své. A vše je propojeno oblíbenými českými i zahraničními vánočními písničkami.

Ve čtvrtek 24. prosince vás už v 5:00 hodin probudí a celým svátečním ránem a dopolednem provedou Blanka Malá s Jakubem Schmidtem.

Čtěte také

Od 12:00 do 13:00 hodin se na vás těší pořad Písničky od srdce. Hrajeme vám v něm muziku podle vašich přání. Provázet vás ním budou Zdena Kabourková a Karel Sladký, kteří vám zpříjemní chvíle po celé štědrovečerní odpoledne. Můžete se těšit na setkání s hvězdami, po 14:00 hodině tradiční vánoční pohádku Arnošta Goldflama a večer po 18:00 hodině nemůže chybět Česká mše vánoční Jakuba Jana Ryby.

Na Boží hod v pátek 25. prosince po ranním probuzení s Jakubem Schmidtem vám v dopoledním vysílání nabídneme po 10:00 hodině vánoční posezení se zpěvákem Davidem Deylem v pořadu Moje Vánoce.

Český rozhlas Hradec Králové přeje všem lidem dobré vůle klidné a spokojené vánoční svátky

Po 15:00 hodině vás na Návštěvu ke spisovatelce Martině Komárkové vezme Vlaďka Wildová a po 18:00 hodině si s muzikantem Václavem Markem připomeneme tradiční vánoční písničky v pořadu Desky pásky vzpomínky.

Čtěte také

Nalaďte si Český rozhlas Hradec Králové i na Štěpána v sobotu 26. prosince. Po 11:00 hodině si v pořadu Vaříme s Habadějem můžete společně se Zdenou Kabourkovou a šéfkuchařem Radkem Pálkou v přímém přenosu vyměnit tradiční vánoční recepty a rady.

Po 18:00 hodině vám Lada Klokočníková a Mirek Vaňura nabídnou Šarm speciál, ve kterém se ohlédnou za všemi ročníky ankety Šarmantní osobnost roku a připomenou i letošní výsledky. 

Čtěte také

Na Silvestra ve čtvrtek 31. prosince se po 9:00 hodině pobavíte ve speciálních Záletech Aleny Zárybnické, po 13:00 hodině bude hostem Luboše Xavera Veselého herec Luděk Sobota a po 14:00 hodině pak přivítá Karel Sladký imitátora v Silvestriádě Václava Faltuse.

O hodinu později, po 15:00 hodině vám silvestrovské písničky a vyprávění nabídnou východočeští muzikanti Miloš Dvořáček, Viťa Troníček a Michal Horák v pořadu Muzikanti hrajte. A po 18:00 hodině se na dvě hodiny vydáme mezi herce oblíbeného seriálu Sestřičky v pořadu Silvestr se Sestřičkami.

Čtěte také

Každý den vás v našem programu čekají také vaše oblíbené pořady jako Písničky od srdce, Vánoce ve Slunečné, Humoriáda, Hvězdné návraty či Pochoutkový rok.

V pátek 1. ledna 2021 na Nový rok vás jistě po 9:00 hodině potěší Život plný dobrodružství aneb hodinka s cestovatelem a dobrodruhem Leošem Šimánkem. Budou to především atraktivní místa, ve kterých strávil Silvestra a Nový rok, o kterých bude mluvit. 

Mezi 10:00 až 12:00 hodinou uslyšíte Novoroční pochoutky. Po 13:00 hodině začne pořad Slavné dvojice, po 16:00 hodině vás čekají Hvězdné návraty a po 18:00 hodině novoroční díl oblíbeného pořadu plného úžasných písniček Desky, pásky, vzpomínky.

I medvědi slaví Vánoce (ilustrační foto)

Český rozhlas Hradec Králové přeje všem posluchačům a příznivcům krásné a klidné prožití letošních vánočních svátků a úspěšný vstup do nového roku 2021. A samozřejmě k tomu především pevné zdraví.

autor: baj
Spustit audio

Související

E-shop Českého rozhlasu

Mimozemští roboti, červí díry, kosmické elektrárny... je lepší být ve střehu.

Tomáš Vacek, šéfredaktor a moderátor Rádia Junior

Tomáš Vacek

Komplet 3CD Vladana a Prasopes

Koupit

Co se stane, když se desetiletá holka rozhodne být intergalaktickou strážkyní? Sci-fi seriál o útěku z domova, vzpouře strojů a přátelství s jedním zvláštním kouzelným zvířetem.