Tělový kávový peeling. Slyšíte o této novince poprvé? Odhalte jeho kouzlo mezi prvními

12. červen 2017
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Kosmetička Dana Hrycová vám představí tělový kávový peeling

Po celodenním shonu je hrnek dobré kávy příjemnou pauzou. Na chvilku vypnete myšlenky a užíváte si lahodné povzbuzující doušky. Víte ale, že kofein dodá povzbuzení nejen tělu a mysli, ale i pokožce? Právě na uvolnění a povzbuzení pokožky je ideální tělový kávový peeling. Slyšíte o této novince poprvé? Ve světe si jej zamilovalo mnoho známých osobností. U nás se teprve zabydluje. Odhalte jeho kouzlo mezi prvními. Kosmetička Dana Hrycová vám tuto novinku představí.

Tentokrát nám své letní plány prozradí zpěvačka Petra Janů a také režisér Igor Chaun, v Módních trendech povíme pánům, jaké plavky zvolit pro letošní léto, význam masáží přiblíží Blanka Malá a v Kosmetickém rádci Dana Hrycová představí novinku - kávový tělový peeling.

Magazín o životním stylu. Chcete být fit, vědět co se nosí a poznat osobnosti?

Lada Klokočníková vám nabízí každou sobotu odpoledne (v repríze pak v neděli dopoledne) rady, informace a výjimečné hosty.

Pořad pro všechny, kteří se zajímají o aktuální módní trendy či zdravý životní styl.

Poslouchejte a dozvíte se spoustu důležitých ale i zajímavých informací, které vám pomohou uspořádat své aktivity ve volném čase.

Zpěvačka Petra Janů v rozhovoru s Ladou Klokočníkovou
autor: KLO
Spustit audio