Sobotní Noční linka: Co dobrého vám přinesl končící rok 2018?

29. prosinec 2018

Za co můžete letošnímu roku poděkovat? Co se vám v životě povedlo, co vás potěšilo, díky čemu a nebo komu budete na rok 2018 vzpomínat v dobrém? Co pozitivního vám právě končící rok dal?

Na to dobré bychom neměli zapomínat a určitě i letošní rok s osmičkou na konci přinesl do vašeho života něco moc hezkého, na co budete s vděčností vzpomínat. Možná se vám v letošním roce otevřela cesta k něčemu novému, tak v tom jen zdárně pokračovat, říkáte si...

Poznali jste nové přátele, kamarády, potkali lásku, zažili setkání po letech, získali práci, po které jste toužili a nebo pochopili, jak je ten život krásný...

Je toho hodně, za co člověk může být vděčný. Za co byste poděkovali pomalu končícímu roku. V čem zůstane v dobrém ve vašem srdci? Na vaše vyprávění se těší v předposlední letošní Noční lince moderátor Karel Sladký. Můžete mu už teď napsat přes tuto internetovou stránku nebo zatelefonujte přímo do studia po 23. hodině na číslo 731 800 900.

autor: kas
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.