Rod Sukových na Hradě a zámku Staré Hrady. Pohádkové dobrodružství i kus historie českého království

17. červenec 2025

Na rozhlasovou Návštěvu vyrazil tentokrát redaktor Karel Sladký do Starých Hradů na Jičínsku, aby vám představil místo, kde zažijete pohádkové dobrodružství a odhalíte také kus historie českého království.

Od Rudolfa Suka staršího a Rudolfa Suka mladšího uslyšíte o ojedinělém spojení hradu se zámkem, o sběratelství, ale i o tom, čím toto kouzelné místo zaujalo Karla Gotta.

Zveme Vás na Hrad a zámek Staré Hrady. Zažijte tady nejen pohádkové dobrodružství, ale odhalíte také kus historie českého království.

Příjemný poslech!

autoři: Karel Sladký , baj
Spustit audio

Mohlo by vás zajímat

Nejposlouchanější

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.