Rádio na cestách aneb 75 let s vámi! Těšíme se na vás při veřejných rozhlasových nahrávkách

3. září 2020

Český rozhlas Hradec Králové letos slaví své 75. narozeniny. Při této příležitosti připravil několik setkání se svými posluchači na různých místech v kraji, která budou spojena s veřejnou nahrávkou pořadu. 

Chcete poznat zákulisí rozhlasové práce, poslechnout si pěkné písničky a přitom poznat osobně vaše oblíbené moderátory a rozhlasové osobnosti? Těšit se můžete především na přátelskou a rodinnou atmosféru, která vždy na setkání rozhlasáků se svými příznivci panuje.

Český rozhlas Hradec Králové letos slaví své 75. narozeniny a vyráží na cesty za svými posluchači

Ve čtvrtek 3. září 2020 se setkáte od 15:00 hodin na lázeňské kolonádě v Janských Lázních na Trutnovsku s šéfkuchařem Radkem Pálkou a písničkářem Láskou. Předprodej vstupenek je na recepci Léčebny dospělých Janský Dvůr nebo na telefonním čísle 499 860 301.

Český rozhlas Hradec Králové letos slaví své 75. narozeniny a vyráží na cesty za svými posluchači

V sobotu 10. října se sejdete od 18:00 hodin ve Společenském centru v Dobrušce na Rychnovsku se zpěvačkou Věrou Martinovou a hercem Miloněm Čepelkou. Vstupenky jsou k dispozici zdarma v IC Dobruška nebo volejte na číslo 494 629 581. Za laskavou pomoc děkujeme DOTEKY NADĚJE, z.s.

Český rozhlas Hradec Králové letos slaví své 75. narozeniny a vyráží na cesty za svými posluchači

A ve čtvrtek 5 listopadu se v sále Josefa Čapka v Hronově na Náchodsku od 18:00 hodin představí imitátor Václav Faltus s muzikantem a zpěvákem Milošem Dvořáčkem. Vstupenky jsou k dispozici v IC Hronov a na www.kulturahronov.cz.

Všechna setkání a průběh veřejných nahrávek budou moderovat Zdena Kabourková a Lada Klokočníková.

Zdena Kabourková a Lada Klokočníková

Jsme tu už 75 let s vámi a pro vás!

autor: baj
Spustit audio

Související

E-shop Českého rozhlasu

S hereckými hvězdami poznejte tajemství textu starého dva tisíce let

Ondřej Kepka, režisér a moderátor

Ondřej Kepka

O věrné lásce statečného Chairea a sličné Kallirhoy

Koupit

Román byl napsán pravděpodobně už v prvním století našeho letopočtu a možná dokonce i dříve. Jde o první dochovaný milostný a zároveň i dobrodružný román nejenom antického, ale vůbec evropského písemnictví.