Proleťte se nad východními Čechami a poznáte, jak je vidí jen ptáci a posádky letadel či balonů

Jičínsko z nebe, jak je vidí jen ptáci a posádky letadel či balonů

6. březen 2021

Proletíme se spolu nad Jičínskem a představíme vám unikátní projekt CBS Nakladatelství s názvem Česko z nebe, který nabízí díky fotografickým knížkám pohled na Českou republiku z ptačí perspektivy. A to je vzácný a neopakovatelný zážitek, který se ne každému poštěstí.

Jak vypadá Rumcajsovo město Jičín z ptačí perspektivy? Malebnost Českého ráje se vám představí pohledem doposud nepoznaným. Nasedněte s námi do kabiny letadla a nechte se unášet krásami Jičínska z nebe.

Jen málokdo spatřil tento malebný kraj pohledem ptáků a pilotů. Podívejte se, jak vypadají Prachovské skály, hrad Kost nebo město Jičín netradičním úhlem pohledu, který vám populární a turisticky známá místa představí tak, jak jste je možná nikdy neviděli.

Jak "z nebe" vypadá centrum město Jičína ležícího na řece Cidlině. Prohlédněte si Valdickou bránu a náměstí obklopené domy s podloubím. I další výrazné stavby, jako jsou Valdštejnský zámek, rozhlednu Milohlídka či barokní letohrádek Valdštejnská lodžie.

Společnost CBS Nakladatelství s. r. o.
se zabývá podporou a rozvojem regionů. Již více jak 17 let přichází na trh s jedinečnými produkty, které lidem přibližují jejich okolí, ale i vzdálenější místa netradičním a zajímavým způsobem. Jedním z projektů je edice Česko z nebe, která postupně představuje jednotlivé okresy z ptačí perspektivy. Edice bude obsahovat necelých 70 knih. V současné době v Královéhradeckém kraji vznikají nové ručně malované cyklomapy ve spolupráci s dětmi z regionu, ohledně jejich realizace se můžete obrátit na Mgr. Kateřinu Pourovou, 604 180 134, která projekty zastřešuje.

autor: baj | zdroj: Společnost CBS Nakladatelství s. r. o.
Spustit audio

Související