Pondělní Noční linka: Kdo vás v životě povzbuzoval? Kdo vám fandil a v čem?

2. listopad 2020

Kdo vám dodával sebevědomí, kdo vám fandil, věřil, že to, co chcete v životě, dokážete a zvládnete? Je potřeba, aby člověk měl někoho, kdo mu věří, drží pěsti a podporuje ho v jeho konání? Měli jste nebo stále máte v životě hnací motor v podobě jiného člověka, který vás třeba také inspiruje a motivuje?

Když má člověk oporu v podobě rodiny a přátel v tom, čemu se chce věnovat, co ho baví a naplňuje, je to báječné. Na jakou dráhu jste se dali vy a v kom jste měli oporu, v jakých situacích nebo zálibách, kdo vám držel pěsti a věřil vám?

Povzbuzení v jakékoliv činnosti je určitě důležité, i druzí lidé nás dokáží motivovat k výkonům v jakékoliv činnosti. Možná jste někdy byli na takové startovací dráze, ať už se týkala čehokoliv, měli jste obavy, jak vše zvládnete, ale byl tu někdo, kdo vám řekl: ty na to máš, ty to dokážeš. Kdo to byl?

Komu jste vděčni za psychickou podporu a díky komu jste například i překonali sami sebe? Na vaše příběhy a vyprávění se už teď moc těší moderátor Noční linky Karel Sladký. K tématu mu můžete napsat přes tuto internetovou stránku nebo zatelefonujte přímo do studia po 23. hodině na číslo 731 800 900.

autoři: Karel Sladký , baj
Spustit audio