Policie hledá svědky nehody, kdy řidič na přechodu v Trutnově zranil chlapce a z místa střetu ujel

Viděli jste nehodu automobilu s chodcem? Policie žádáme veřejnost o spolupráci při hledání řidiče, který na přechodu v Trutnově ohrozil nezletilého chlapce a z místa ujel.

Ve středu 13. listopadu 2019 došlo ve tři hodiny odpoledne v Trutnově na ulici Na struze k dopravní nehodě. Při ní dosud nezjištěný řidič s neznámým vozidlem ohrozil nezletilého chlapce na přechodu pro chodce.

Do přecházejícího nezletilého chodce, který po střetu upadl na vozovku, narazil dosud neustanovený automobil. Chodec utrpěl zranění spodní končetiny. Řidič vozu z místa nehody ujel, aniž by učinil opatření daná mu zákonem.

Veškeré okolnosti dopravní nehody trutnovští dopravní policisté i nadále vyšetřují.

Policie žádá veřejnost o spolupráci při hledání řidiče, který na přechodu v Trutnově ohrozil nezletilého chlapce a z místa nehody ujel

Policie žádá případné svědky této události, kteří by mohli poskytnout bližší informace k výše uvedené dopravní nehodě, aby se přihlásili osobně, či telefonicky (tel. 974 539 250) na Dopravním inspektorátu v Trutnově, nebo zatelefonovali na bezplatnou tísňovou linku 158.

Děkujeme za spolupráci.

Spustit audio
autor: baj | zdroj: Policie České republiky

Související