Páteční Noční linka: Kterých chyb ve výchově se dopustili rodiče vaší drahé polovičky?

19. duben 2024

Jaká byla nejvýraznější chyba ve výchově, kterou rodiče vaší polovičky udělali ve vaší očích? Podařilo se vám najít způsoby, jak se případně vyrovnat s těmito chybami a překonat jejich negativní vliv na váš vztah? Podařilo se vám vůbec tento nedostatek napravit? Jaké usilí bylo vynaloženo a stálo to v důsledku za to?

Dají se vůbec drahé polovičky přeprogramovat k obrazu svému? Jak rodiče vaší sdrahé polovičky schvalovalo tuto převýchovu? V čem si se svým protějškem celoživotně nerozumíte? Co vaše polovička považuje za "normální" a vy za dalece "za hranou"?

Říká se, že rodiče mají vždycky pravdu, ale co když je zapotřebí nějaké výchovné změny pro váš společný (bezproblémový) budoucí život? Přidejte se k nám a najděte společně s námi hlubší porozumění v našich vztazích.

Na vaše příběhy se v dnešní Noční lince z Prahy těší už teď Honza Macoun.

Volat do studia můžete na telefonní číslo 731 800 900 nebo psát na e-mail linka@rozhlas.cz.

autor: Honza Macoun
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.