Oprava křižovatky ve Vrchovinách komplikuje dopravu mezi Náchodem a Novým Městem nad Metují
17. červenec 2024 07:44
Ve Vrchovinách na Náchodsku začala oprava okružní křižovatky. Potrvá do konce srpna a komplikuje dopravu mezi Náchodem a Novým Městem nad Metují. Řidičům osobních aut a linkových autobusů se cesta prodlouží o 4 kilometry, nákladním vozidlům o víc než 100 kilometrů.
Čtěte také
Objížďka pro vozidla do 3,5 tuny a linkové autobusy vede z Nového Města nad Metují přes Krčín a Provodov - Šonov na silnici I/33. Kamiony mají objízdnou trasu v obou směrech přes Vamberk, Hradec Králové a Jaroměř.
České dráhy po dobu opravy posílily vlakové spoje mezi Náchodem a Novým Městem nad Metují, v mimořádných vlacích platí přestupní integrovaný tarif IREDO.
Mohlo by vás zajímat
Nejnovější zprávy
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
ŽIVĚ: Plzeň vede nad Jabloncem a drží druhé místo. Baník prohrává na Slavii, Sparta hraje s Olomoucí 1:1
-
Fillův obraz byl prodán jako jeho třetí nejdražší v Česku. V aukci byl vydražen za víc než 25 milionů
-
Němci chtějí tvrdě zakročit proti lidem, kteří sypou do cizího pití prášek na spaní. Oběťmi jsou často ženy
-
Přeřezané sloupy a požár. Úřady ve Francii ukazují na sabotáž při výpadku proudu v Cannes