Nedělní Noční linka: O čem a s kým si rádi vyprávíte? O čem si v životě rádi popovídáte?

24. únor 2019

Vyprávíte, povídáte si rádi? Kdo je vašim posluchačem a nasloucháte rádi vyprávění druhých? Kdo z vaší rodiny byl zaručeným vypravěčem, komu jste rádi naslouchali? Jaké je vaše oblíbené téma hovoru? Co vás zajímá? O čem by se s vámi měl člověk bavit, abyste našli společnou řeč? Nechybí lidem v dnešní době právě slovní komunikace a povídání?

Lidé jsou společenští tvorové a tak mají potřebu popovídat si, vyprávět zážitky, sdílet příběhy. Nechybí vám v dnešní době komunikace a nebo si máte s kým popovídat a probrat život?

Říká se, že o počasí mluví ten, kdo nemá co říct. Každého ovšem zajímá něco jiného, každý má jiné oblíbené téma k hovoru. Někdo žije hudbou, jiný historií, někoho zajímá příroda, sport, jiného počítače. Pokud byste někoho pozvali na návštěvu nebo na kávu, jakým tématem k hovoru by vám udělal radost?

S kým si povídáte a vyprávíte v dnešní době vy? A nebo mluvíte sami se sebou? Na vaše příběhy a vyprávění se už teď těší moderátor Noční linky Karel Sladký. Příspěvek k tématu můžete už teď napsat přes tuto internetovou stránku nebo zatelefonujte přímo do studia po 23. hodině na číslo 731 800 900.

autor: kas
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

Karel Klostermann Ze světa lesních samot

Ze světa lesních samot

Koupit

Román klasika české literatury zobrazuje dramatické změny poměrů na česko-bavorském pomezí v posledním čtvrtletí 19. století, kdy ustálený životní řád "světa lesních samot" narušila živelná katastrofa.