Nedělní Noční linka: Kdo je Vaší vrbou?

19. září 2021

O kom můžete říct, že je vaší vrbou? Je to někdo z rodiny, nejbližších? Máte dobrou kamarádku nebo kamaráda, kterému se můžete se vším svěřit, vše probrat a víte, že to nepošle dál? Kam se chodíte vypovídat nebo vyplakat, když je potřeba? Využili jste někdy pomoc odborníka?

Přerostly vám někdy problémy "přes hlavu" tak, že už jste nemohli dál? Co vám pomohlo?

Pomoc odborníků, psychologů a psychiatrů využívá stále více lidí. Cítí se sami a nepochopeni. Neumí se vyrovnat s některými situacemi a pokud člověk zažije podraz od nejbližších nebo přátel, uzavírá se do sebe a ztrácí důvěru. Psychika upadá, tělo i duše vydává signály, přichází onemocnění.

Každý se potřebuje někomu svěřit, vypovídat, ulevit si. Máte takové osvědčené a životem prověřené vrby? Kam se obracíte vy? Na to se vás bude ptát moderátor Noční linky Karel Sladký. K tématu mu můžete napsat přes tuto internetovou stránku nebo zatelefonujte přímo do studia po 23. hodině na číslo 731 800 900.

autoři: Karel Sladký , baj
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Tohle není povídání na dobrou noc, k zamyšlení určitě.

Jan Pokorný, ředitel Zpravodajství Českého rozhlasu a moderátor

tata.jpg

Tata a jeho syn

Koupit

Autorské povídky známého divadelníka a spisovatele A. G. v jeho vlastním podání. Tata a jeho syn je sbírkou úsměvných příběhů na motivy skutečných událostí, ovšem ve skutečných kulisách a především ve skutečné době.