Nedělní Noční linka: Co je u vás obráceně?

27. listopad 2022

Podle některých průzkumů sledují muži stránky s prádlem častěji než ženy a ženy jsou častějšími divačkami sportovních přenosů než jejich protějšky. Možná ale není nutno zacházet do podobných extrémů a bude stačit položit otázku, v čem jsou u vás doma oproti tradičnímu rozdělení prohozené role.

Je vaše paní schopná vysekat drážku na přívod k vypínači a zahladit ji fajnovou omítkou a vy se spíše věnujete vaření? Je váš muž tím, kdo děti vodí a vyzvedává ze školky a vy jste ta, která zařizuje řemeslníky a vybírá vzor nových dlaždiček? Při výběru dovolené je u vás spíše žena tím, kdo má jasno během prvních vteřin debaty a muž týdny váhá, přemýšlí a zvažuje, kam vlastně pojedete?

O tom, co je u vás doma opačně si v dnešní Noční lince budete moci povídat s Borkem Kapitančikem na telefonu 731 800 900. Psát můžete i do formuláře na webu.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...