Muzikanti Miloš Dvořáček a Lída Helligerová v radiokavárně při rozhlasovém Dni otevřených dveří

Víte, že z Hradce Králové vysílá rádio právě pro vás? Laďte 90.5, 95.3 nebo 96.5 FM a v sobotu 14. května 2022 jste mohli přijít i na prohlídku i těch nejtajnějších zákoutí Českého rozhlasu Hradec Králové. Od 9:00 do 16:00 hodin jsme vám ukážali celou naši budovu. A v rozhlasové kavárně District 5 to prostě žilo!

Při Dni otevřených dveří v sobotu 14. května 2022 byla pro milovníky rádia otevřena i rozhlasová kavárna, ve které jsme přivítali řadu hostů, které znáte z našeho vysílání. Na rozhlasové popovídání s Ladou Klokočníkovou přijali pozvání také hudebníci Miloš Dvořáček a Lída Helligerová. Setkání bylo i veřejnou nahrávkou Českého rozhlasu.

Český rozhlas Hradec Králové naladíte na frekvencích:

95,3 FM- Hradec Králové
96,5 FM - Rychnov nad Kněžnou
90,5 FM - Trutnov (Černá hora)

Český rozhlas Hradec Králové můžete od 15. ledna 2020 naladit i v digitálním multiplexu TELEKO DAB+.

Pokud se vám bude naše vysílání líbit, nenechte si to pro sebe!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová