Mluvme spolu, nenechme se ovládat davovou hysterií a buďme hrdými Čechy, to je přání Martina Zounara

1. leden 2023

Šampus, dobré uzeniny, klobásky a geniálně obložený chlebíček nechyběl na Silvestra u herce Martina Zounara, který se stále představuje jako Hradečák. Po 25 letech úspěšného kočování letos zakotvil v divadle Metro. 

Herec Martin Zounar má svůj pracovní stolek, stejně jako měl jeho táta v hradeckém divadle. Je to tam nové, voňavé, jak říká jeho herecký kolega Toníček Procházka: „Ještě to není herecky zaprděné.“

Čtěte také

V rozhovoru s Pavlou Kindernayovou vzpomínal Martin Zounar na doby v Národním divadle, kdy se setkával s takovými hereckými osobnostmi, jako jsou Radovan Lukavský, Josef Kemr nebo Martin Růžek.

Jak moc se od té doby herecké prostředí změnilo? Existují ještě rodinné kluby? Řeč přišla také na sexy jizvu na tváři Martina Zounara a na jeho lásku k horám a lyžování. Prý už teď zapne lyžáky a nemusí jezdit s rozepnutými přaskami.

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...