Kdo vyhrál sekačku, wellness pobyty nebo rodinné vstupenky do ZOO při naší velké letní soutěži?

6. srpen 2018

Od pondělí 2. července až do neděle 5. srpna jste měli šanci vyhrát spoustu zajímavých cen. Pokud jste pozorně poslouchali Český rozhlas Hradec Králové. 

Výherci Velké letní soutěže:
Zdena Švandová, Jaroměř - benzínová sekačka na trávu „Husqvarna LC 347V“
Jaroslava Koberová, Česká Lípa - víkendový relaxační pobyt v Janských Lázních
Pavel Středa, Červený Kostelec - wellness pobyt v Hotelu Tatra - Nový Bydžov od portálu HYPERSLEVY
Mirek Holubec, Jilemnice - rodinná vstupenka do Safari Parku Dvůr Králové (2x dospělý, 2x dítě)
Zdena Maťátková, Hradec Králové - rodinná vstupenka do Safari Parku Dvůr Králové (2x dospělý, 2x dítě)

Podrobná pravidla a seznam cen Velké letní soutěže Českého rozhlasu Hradec Králové:
Zahrajte si s námi i vy od 2.července do 5. srpna 2018 o knížky, vstupenky, batohy, termolahve, welness pobyty, rodinné vstupenky do ZOO a travní sekačku. Každý, kdo se dovolá, vyhraje.
Jakmile v uvedením období zaslechnete ve vysílání signál: Velká letní soutěž Českého rozhlasu Hradec Králové a zavoláte jako první na telefonní čísla: 726 46 46 46 nebo 726 46 46 47, okamžitě vyhráváte.

Tuto sekačku můžete vyhrát v letní soutěži Českého rozhlasu Hradec Králové

Toto je jediný dokument, jehož smyslem a cílem je stanovení úplných a podrobných pravidel soutěže Českého rozhlasu Hradec Králové s názvem „Velká letní soutěž“. Tato pravidla mohou být měněna a upravována pouze a jedině s výslovným souhlasem provozovatele soutěže, kterým je Český rozhlas Hradec Králové.
Pravidla soutěže:
1. Provozovatelem soutěže je Český rozhlas Hradec Králové, sídlem Havlíčkova 292, 501 01 Hradec Králové (dále jen "provozovatel").
2. Ceny věnoval provozovatel, Státní léčebné lázně Janské Lázně, HyperMedia, a.s., ZOO Dvůr Králové a. s., Albi Česká republika a.s. a Melichar.cz.
3. Soutěž probíhá ve vysílání Českého rozhlasu Hradec Králové na území Královehradeckého kraje od 2.7.2018 do 5.8.2018.
4. Soutěžícím může být pouze fyzická osoba s trvalým pobytem na území České republiky.
5. Jakmile v období uvedeném v bodu 3 zaslechne soutěžící ve vysílání signal: “Velká letní soutěž Českého rozhlasu Hradec Králové” a zavolá jako první na telefonní čísla: 726 46 46 46 a 726 46 46 47 automaticky získá jednu z drobných cen (kniha Vaříme s Habadějem, kniha V hlavní roli rozhlas, kniha Babiččiny rady nad zlato, kniha Vaříme a pečeme-Snídaně a svačiny, kniha Báječná léta pod psa, kniha Hubneme s Šarmem, kniha Moje velká kniha-Zvířata v přírodě, nafukovací míč s logem ČroHK, zástěra s logem ČroHK, termohrnek s logem ČroHK, ručník s logem ČroHK, batoh s logem ČroHK, deštník s logem ČroHK, cestovní kosmetická taška, termo hrnek, zahradnická vidlička, cyklosvětlo, kuchyňské jehly na přípravu špízů, Equa lahev od Albi, hra Albi-iKnow Evropa, hra Albi-Česká města, vstupenky na Sedmihorské léto-Tomáš Klus, AG Flek, Spirituál Kvintet, Jiří Pavlica, Hradišťan a Vlasta Redl, Michael Jackson Symphony). Bude-li posluchač chtít získat možnost postoupit do slosování o hlavní ceny, musí zodpovědět správně jednoduchou otázku. Pokud si vybere možnost odpovídat na otázku a odpoví správně, získává cenu a postup do slosování. Pokud odpoví špatně, cenu nezíská a do slosování nepostupuje. Nabídku odpovídat na otázku může posluchač odmítnout a tím automaticky získává cenu a nepostupuje do slosování. Každý jednotlivý posluchač se může zúčastnit soutěže pouze jednou.
6. Losování a vyhlášení výsledků soutěže proběhne ve vysílání Českého rozhlasu Hradec Králové 5.8.2018. Vylosováno bude celkem pět posluchačů. Každý posluchač obdrží po jedné hlavní ceně (sekačka na trávu, víkendový relaxační pobyt pro dva v Janských Lázních, Wellnes pobyt pro dva v Hotelu Tatra Nový Bydžov, 2x Rodinná vstupenka do ZOO Dvůr Králové nad Labem)
7. Soutěžící svou účastí v soutěži souhlasí s tím, že v případě výhry si tyto ceny vyzvedne u provozovatele osobně dle dohody, nejpozději do sedmi dnů od vyhlášení výsledků soutěže tj. do 12.8. 2018 včetně. Pokud si soutěžící tyto ceny nevyzvedne do stanovených 7 dnů, cena propadá ve prospěch provozovatele a soutěžící nemá další nárok na případnou finanční nebo jakoukoli jinou náhradu výhry.
8. Hlavní ceny provozovatel nezasílá poštou. Drobné ceny zašleme poštou.
9. Výherce souhlasí s uveřejněním svého jména ve vysílání Českého rozhlasu Hradec Králové a na internetových stránkách provozovatele (na adrese: www.hradec.rozhlas.cz) v době vyhlášení výsledků soutěže. Předání všech výher zajišťuje provozovatel.
10. Soutěžící bez výhrad přijímá tato pravidla. Poruší-li je, může být ze hry vyloučen a nemá nárok na výhru. Jakékoliv vymáhání výher nebo účasti v soutěži právní cestou je vyloučeno. Finanční plnění výher není možné.
11. Účastí v soutěži každý soutěžící souhlasí s tím, že provozovatel soutěže je oprávněn užít jména a podobizny výherců ve sdělovacích prostředcích a propagačních materiálech provozovatele. Účastí v soutěži každý účastník potvrzuje, že je seznámen se všemi právy, která vyplývají ze zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, tj. zejména s tím, že poskytnutí údajů je dobrovolné a že má právo na přístup k nim.
12. Soutěžící, který cenu nebo ceny převezme osobně na Oddělení marketingu a obchodu Českého rozhlasu Hradec Králové, je povinen před převzetím ceny úplně, řádně a pravdivě vyplnit předávací protokol potvrzující řádné převzetí ceny. Výherce, který nejpozději ke dni převzetí ceny nedovršil 15 let věku je povinen cenu převzít spolu se svým zákonným zástupcem.
13. Soutěž je určena posluchačům Českého rozhlasu Hradec Králové. Nesmějí se jí zúčastnit zaměstnanci a spolupracovníci provozovatele, partneři ani reklamní agentury ve smluvním vztahu a jejich nejbližší rodinní příslušníci.
14. Provozovatel si vyhrazuje právo měnit pravidla soutěže, případně ji odložit, přerušit, odvolat, zastavit, prodloužit nebo posunout termín konání či bez náhrady úplně zrušit.
15. Tato pravidla jsou platná ode dne vyhlášení. Jejich plné znění je uloženo v kanceláři Oddělení marketingu a obchodu Českého rozhlasu Hradec Králové a vystaveno na internetové adrese: hradec.rozhlas.cz

Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Hurvínek? A od Nepila? Teda taťuldo, to zírám...

Jan Kovařík, moderátor Českého rozhlasu Dvojka

3 x Hurvínkovy příhody

3 x Hurvínkovy příhody

Koupit

„Raději malé uměníčko dobře, nežli velké špatně.“ Josef Skupa, zakladatel Divadla Spejbla a Hurvínka