Kdo vyhrál sekačku v naší velké letní soutěži? Paní Zdena z Jaroměře! A radost to byla veliká

14. srpen 2018
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Paní Zdena z Jaroměře vyhrála v naší letní soutěži sekačku

S Českým rozhlasem Hradec Králové můžete po celé léto soutěžit! V těchto dnech za vámi jezdíme tam, kde nás posloucháte. A minulý měsíc jsme hráli o relaxační pobyty, rodinné vstupenky do zoologické zahrady a také o pomocníka na zahradu! 

Posloucháte Český rozhlas Hradec Králové? Přijedeme za vámi s plným batohem dárků!

Zůstaňte naladěni! Přijedeme za vám s plným batohem dárků!

Poslouchejte Český rozhlas Hradec Králové, rádio vašeho kraje! Pokud máte naladěny naše vysílací frekvence a posloucháte náš program, pak to můžete být právě vy, za kým přijedeme a koho odměníme.

Sekačku jeli předat vítězce - paní Zdeně - Lada Klokočníková a ředitel Českého rozhlasu Hradec Králové a Pardubice Jiří Kánský. A setkání to bylo velmi milé.

Paní Zdena, která poslouchá Český rozhlas Hradec Králové prakticky celý den, dostala navíc něco i z našeho rozhlasového batohu.

A to se může klidně podařit i vám! Stačí, když nám napíšete adresu, kde nás pravidelně posloucháte. A my za některými z vás přijedme a když budete mít opravdu v tu chvíli naladěný Český rozhlas Hradec Králové, přivezeme batoh plný dárků a odměníme vás!

autor: Český rozhlas Hradec Králové
Spustit audio

Související

E-shop Českého rozhlasu

Nenechte si ujít kouzlo staré Číny s Hankou Maciuchovou

Ondřej Kepka, režisér a moderátor

Ondřej Kepka

Tajný deník čínské císařovny

Koupit

Románové zpracování životního příběh císařovny vdovy Cch'-si, která se jako mladá dívka Jehonala stala konkubínou císaře a díky mimořádné inteligenci, intrikám i krutosti dokázala postupně vystoupat na vrchol a na půlstoletí se stát faktickou vládkyní Číny.