Jubilejní 20. Mediální ples byl ozdobou letošní společenské sezóny!

27. únor 2012

V sobotu 25. února 2012 se ve všech prostorách Kongresového centra Aldis v Hradci Králové uskutečnil od 20:00 jubilejní 20. Mediální ples

Bohatý doprovodný program uváděli imitátor, zpěvák a bavič Vladimír Hron spolu s moderátorem Českého rozhlasu Hradec Králové Jakubem Schmidtem.

Jubilejní 20. Mediální ples byl ozdobou letošní společenské sezóny

Předtančení bylo dílem MTC Krok a taneční skupiny orientálního tance Sahar.

Hosty večera byli mimo jiné: Olga Lounová, Ilona Csáková, Davide Mattioli, Petr Vondráček, Filip Gondolán a Monika Agrebi.

K tanci a poslechu hráli: Big Band Českého rozhlasu, Jiří Ševčík a Pirate Swing Band, Holiday Express, STO - Střezinský taneční orchestr a Hradecká cimbálová muzika.

Dvacet let v sobotu 25. února 2012 oslavil Mediální ples, který pořádá Český rozhlas Hradec Králové, Hradecký deník a Kongresové centrum Aldis v Hradci Králové.

autor: Aleš Müller
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová