I vy můžete vyhrát. Stačí poslat svůj tip do ankety Šarmantní osobnost roku

9. listopad 2018
Viktor Preiss je Šarmantní osobností roku 2017

V tuto chvíli je 23. ročník ankety Šarmantní osobnost roku na startu. Je tu čas pro vaše tipy, ze kterých na základě největšího počtu hlasů vybereme finalisty. Vítěze potom vyhlásí moderátoři Lada Klokočníková a Miroslav Vaňura na galavečeru 26. dubna 2019 v královéhradeckém Kongresovém centru Aldis.

Do konce roku můžete posílat tipy na známé i méně známé osobnosti. Jak?
1. Jména osobností posílejte klasicky poštou na adresu Český rozhlas, Havlíčkova 292, 501 01 Hradec Králové
2. Elektronickou poštou na - sarm@rozhlas.cz
3. SMS - ve tvaru SARM /mezera/ JMÉNO A PŘÍJMENÍ OSOBNOSTI, na číslo 736 30 40 30

Koncem roku vaše hlasy sečteme a pro deset osobností s největším počtem hlasů budete moci hlasovat do března příštího roku.

Vítěze ankety vyhlásíme 26. dubna 2019 na galavečeru v královéhradeckém kongresovém centru Aldis.

Lada Klokočníková se Simonou Stašovou, vítězkou Šarmantní osobnosti roku 2016.

Každý týden v magazínu Šarm jednoho z vás za zaslaný tip odměníme a pro deset hlasujících jsou i letos na slavnostním galavečeru a vyhlášení Šarmantní osobnosti roku připravené hodnotné ceny: televizor, víkendové pobyty, mobilní telefon a dárkové balíčky.

Smyslem ankety, která vznikla v královéhradeckém rozhlase v roce 1996, je hledat a oceňovat charismatické osobnosti. Vítězi předchozích ročníků se na základě hlasování posluchačů stali například Marek Eben, Zdeněk Svěrák, Zdeněk Troška, Vladimír Čech, Květa Fialová, Radovan Lukavský, Marie Rottrová, Jiřina Jirásková, Karel Gott, Eliška Balzerová, Simona Stašová, Viktor Preiss a další.

Podívejte se na záznam galavečera rozhlasové ankety Šarmantní osobnost roku prostřednictvím kanálu YouTube Českého rozhlasu:

Spustit audio

Související