Hradecké stříbrné Nagano aneb Úžasná cesta hokejových „Lvů“ k zisku titulu vicemistrů republiky

12. květen 2023

Fanoušci hokeje už netrpělivě očekávají zápasy na mistrovství světa, v tom prvním si to naši rozdají  se Slovenskem. Hokej proto je dnes hlavní červenou nití našeho dopoledního vysílání. 

Se sportovním redaktorem Tomášem Borovcem a jeho hosty se ohlédneme za letošním úspěchem hradeckých hokejistů a zeptáme se i na naše šance na světovém mistrovství.

Čtěte také

Hradečtí hokejisté se mohou pyšnit titulem vicemistrů republiky. Druhé místo v naší nejvyšší hokejové lize je obrovským úspěchem hradeckého hokeje a chyběl jen kousek k vytouženému zlatu. Pokud jste sledovali všechna utkání, tak víte, že někdy to byly doslova infarktové stavy.

S našimi hosty, kteří přijali pozvání do rozhlasové kavárny, si právě v den zahájení mistrovství světa v ledním hokeji ve Finsku a Lotyšsku připomeneme hradeckou cestu za stříbrem a také se podíváme, kolik hokejistů z hradeckého týmu na šampionátu uvidíme.

Hradecké Nagano! Hokejisté a fanoušci hosty Lady Klokočníkové v rozhlasové kavárně

Vítám známého sportovního komentátora a našeho rozhlasového kolegu Tomáše Borovce a také dalšího významného muže hradeckého hokeje, bývalého skvělého brankáře, dnes trenéra brankářů u hradeckého mužstva Roberta Horynu. A je tu s námi i Libor "Bilbo" Pytlík za skvělé hradecké fanoušky.

Celé povídání o hokeji si můžete poslechnout v našem audioarchivu.

Spustit audio

Související