Horská služba Krkonoše má novou stanici
Krkonošská horská služba má nové zázemí v Černém dole. Oficiální otevření stanice a její uvedení do plného provozu je naplánováno na pátek 5. listopadu 2010. Záchranáři z ní budou moci rychleji zasáhnout při úrazech na sjezdovkách v černodolském lyžařském areálu. Stanice vyrostla nedaleko sjezdovky a záchranářům ulehčí zásahy i ve volném terénu. Podrobnosti připojuje Martin Pařízek.
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Stát získal zpět od solárních baronů 13 milionů. Elektrárna dál funguje i s odsouzeným majitelem v pozadí
-
S Matochou a Bradáčem to zkoušeli po dobrém, neustoupili. Pak přišla veřejná poprava, líčí novinářka
-
Strategický pro Švédy i NATO, stejně to ale vidí i Putin. Kdo ovládá Gotland, má v Baltském moři hlavní slovo
-
‚Zahájili jsme předsoudní fázi.‘ Podpůrný fond vyzval Agrofert k vrácení podpory kvůli Babišovu střetu