Hlasujte pro Šarmantní osobnost roku! Čekáme vaši tipy pro 25. ročník populární rozhlasové ankety

11. leden 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Jiří Suchý zvítězil v anketě Šarmantní osobností roku 2019

Český rozhlas vyhlašuje 25. ročník posluchačské ankety Šarmantní osobnost roku. Do konce února můžete posílat tipy na známé a i méně známé osobnosti. Z nich na základě největšího počtu hlasů sestavíme žebříček deseti „nejšarmantnějších osobností", ze kterých budete vybírat svou oblíbenou šarmantní osobnost do konce dubna. 

Čtěte také

Pro deset hlasujících posluchačů a čtenářů jsou i letos připraveny hodnotné ceny - televizor, digitální rádia, notebook, chytrý telefon, víkendové poukazy a dárkové kosmetické balíčky.

Vítěze vyhlásíme v květnu v našem vysílání. Další drobné ceny věnujeme každý týden ve víkendovém rozhlasovém magazínu Šarm jednomu z hlasujících posluchačů na Českém rozhlase Hradec Králové.

Kromě známých osobností se těšíme i na vaše tipy na šarmantní osobnosti z vašeho okolí. Určitě jich není málo a my je velmi rádi v našem vysílání také představíme.

Jak můžete hlasovat?

Elektronickou poštou na adresu sarm@rozhlas.cz pošlete jméno a příjmení osobnosti, které dáváte hlas.
Nebo formou SMS zprávy na telefonní číslo: 736 304 030 ve tvaru SARM /mezera/ JMÉNO A PŘÍJMENÍ OSOBNOSTI.
Tip na Šarmantní osobnost za rok 2020 můžete poslat i klasicky poštou na adresu: Český rozhlas, Havlíčkova 292, 50101 Hradec Králové.

Vítěze ankety Šarmantní osobnost roku 2020 vyhlásí moderátoři Lada Klokočníková a Miroslav Vaňura v květnu na galavečeru, na kterém by neměl chybět loňský vítěz herec, hudebník a šéf divadla Semafor Jiří Suchý, vítěz internetového hlasování pilot Martin Šonka a také šarmantní osobnosti minulých ročníků.

Smyslem ankety, která vznikla v královéhradeckém rozhlase v roce 1996, je hledat a oceňovat charismatické a šarmantní osobnosti.

Spustit audio

Související