Hlasujte o nejlepší recept Pochoutkového roku 2018 a máte šanci vyhrát krásnou cenu

5. listopad 2018
Porota Pochoutkového roku

O vaši přízeň se uchází čtyřicet finálových receptů našich posluchačů na skvělá jídla, která jsme s nimi společně uvařili a upekli. Hlasujte pro ten váš nej a můžete vyhrát poukaz na vybavení kuchyně v hodnotě 10 000 korun.

Pochoutkový rok je soutěž jedinečných rodinných receptů, které nám letos zasílali posluchači regionálních stanic Českého rozhlasu. Z došlých receptů vybírala porota ve složení Jaroslav Sapík, Naďa Konvalinková a Pavel Pospíšil 40 nejzajímavějších. Za jejich autory zajel rozhlasový tým vedený Patrikem Rozehnalem a přípravu jídel natočil. S vybranými recepty se posluchači regionálních stanic Českého rozhlasu postupně seznamovali ve vysílání pořadu Pochoutky a na webových stránkách Pochoutkového roku. A vy nyní máte možnost rozhodnout, který recept je podle vás nejlepší. 

Hlasujte na www.pochoutkovyrok.cz. Najdete zde všechny vybrané recepty, včetně video a foto návodu na jejich přípravu.

Hlasování probíhá od 4. do 30. listopadu. Hlasovat pro ten váš nejoblíbenější recept, který byl odvysílaný v pořadu Pochoutky v soutěži Pochoutkový rok 2018, můžete z jednoho počítače (jedné IP adresy) vždy 1x za 24 hodin.

Autor receptu, který od vás získá nejvíce hlasů, se může těšit na dárkový poukaz kuchyňského vybavení v hodnotě 15 000 Kč, který do soutěže věnuje specialista na prodej spotřební elektroniky společnosti Eta. A z vás všech, kteří nám zašlete své platné hlasy, vylosujeme jednoho, kterému uděláme radost dárkovým poukazem na kuchyňské vybavení hodnotě 10 000 korun.

Výsledky hlasování a jména obou výherců zveřejníme ve speciálním vydání pořadu Pochoutky, který budeme vysílat v neděli 2. prosince 2018.

Pravidla soutěže najdete zde.

Spustit audio
  • Jídlo a zdraví
  • Publicistika