Házenkáři Zubří mají extraligový bronz. Zopakovali loňský výsledek

V rozhodujícím pátém utkání o 3. místo porazili vítězové základní části Lovosice 35:31.

Zuberští házenkáři v sérii dvakrát prohrávali, ale v neděli na palubovce soupeře po předchozí porážce po prodloužení odvrátili mečbol přesvědčivým vítězstvím o deset branek a dnes před vlastními diváky obrat dokonali.

V úvodu rozhodujícího duelu si nejprve hosté vypracovali až tříbrankový náskok, ale od stavu 5:8 domácí čtyřmi góly skóre otočili a soupeře už do vedení zpátky nepustili.

Jsme zklamaní, medaili ale chceme. Házenkáři ze Zubří zabojují o bronz

Dramatický závěr druhého semifinále mezi Zubří a Plzní

Házenkáři Zubří nepotvrdili v semifinále extraligy s Plzní roli favorita a sérii ztratili poměrem 1:3 na zápasy.

Už před poločasovou přestávkou vedli svěřenci končícího trenéra Andreje Titkova, jehož nahradí Dušan Poloz, až o pět branek (17:12).

Velkou zásluhu na tom měl brankář Petr Orság. Ve druhém poločase byl rozdíl až sedmigólový a domácí zápas kontrolovali.