Den zdraví se koná v Hradci Králové

Den zdraví se koná v sobotu 1. listopadu 2008 v Kongresovém centru ALDIS v Hradci Králové od 10:00 do 17:00 hodin. Tak jako každým rokem jsou pro návštěvníky připraveny poradny, diagnostiky, přednášky, cvičební lekce, outdoor aktivity, soutěže pro dospělé i děti, ochutnávky a tipy pro zdraví a zdravý životní styl. Od 10:30 si můžete zacvičit aerobik s Hankou Kynychovou a poté si s ní mohou pohrát i Vaše děti. Celý den máte možnost vyzkoušet i další druhy cvičení - jako MTV DANCE, yogu, pilates, rehabilitaci, bodyform či kickbox aerobic. Zájemci o léčebnou metodu Priessnitz walking mohou absolvovat Labský pochod s fyzioterapeutkou vždy v 10:00, ve 12:00 a ve 14:00 hodin. Celý program naleznete na www.fitline.cz

Můžete také zajít na přednášku - aby záda nebolely, mýty a pověry ve výživě, asertivitu v praxi nebo si nechat změřit tlak, tuk, cholesterol či cukr a vyslechnout rady odborníků z poradny výživy, poradny pro seniory, pro těhotné, poradny snižování nadváhy či psychologické poradny.
Své kulinářské speciality vám převede Daniel Kopál, zatímco vaše děti mohou absolvovat jednotlivé soutěžní úkoly na stanovištích o výživě-ekologii-první pomoci nebo si zacvičit a vyhrát nějakou pěknou cenu pro sebe i svoji školu.