Čtvrteční Noční linka: Mám radost ze života a užívám si ho!

30. září 2021

A jak vy? Dokážete se radovat i z maličkostí? Jste vděční za každý den,který můžete prožít a jak se ho snažíte naplnit? Dokážete se nad některými situacemi radovat jako malé děti? Co jste si zatím naposledy v životě opravdu užili? 

Lidé, kteří se dokáží radovat ze života si ho také lépe dokáží užít a prožít. Nejsou přitom odkázáni na to, jak je venku nebo jaké je zrovna roční období. Zkrátka žijí a mají radost ze života, kterou projevují po svém. 

Na vaše příběhy a vyprávění se moc těší moderátor Noční linky Karel Sladký. K tématu mu můžete napsat přes tuto internetovou stránku nebo zatelefonujte přímo do studia po 23. hodině na číslo 731 800 900.

autoři: Karel Sladký , baj
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová